Samsung 9100 PRO | 2000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCI Express 5.0 x4 (NVMe) | Read speed 14700
- TootjadSamsung
- Mudel: MZ-VAP2T0BW
- Saadavus: 5
-
470€
Samsung 9100 PRO | 2000 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCI Express 5.0 x4 (NVMe) | Read speed 14700 MB/s | Write speed 13400 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 81.00 mm |
| Gross height (mm) | 2.50 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 23.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 13400 MB/s |
| Kõvaketta liides | PCI Express 5.0 x4 (NVMe) |
| Lugemise kiirus | 14700 MB/s |
| Mälu tüüp | Triple-level cell (TLC) |
| Muud funktsioonid | TRIM support, Auto Garbage Collection Algorithm, Device Sleep support, integrated heatsink, Samsung V-NAND TLC Technology, PlayStation compatible, Intelligent TurboWrite 2.0 Technology, S.M.A.R.T., NVMe 2.0 |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Pooljuhtketta liides | PCI Express 5.0 x4 (NVMe) |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer | Samsung |
| Producer product name | 9100 PRO |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

